Gyadai kalandtúra – Deákvári főúti ovi

2020.09.19.

Idèn ùjra megrendezèsre került a nagycsoportos gyerekekkel ès szüleikkel közös kiràndulàs a katalinpusztai Gyadai Tanösvènyen. A megnyitò utàn a csapatok tùravezető irànyìtàsàval indultak a jàtèkok helyszìnère. 6 helyszìnen màs-màs èrdekes jàtèkkal talàlkozhattak a gyerekek.

Volt ügyessègi, mozgàsos jàtèk, ahol a Napnak segìtettek a gyerekek, hogy ùjra ragyoghasson az ègen. A Magyar Vöröskereszt helyszìnen betekintèst nyerhettek az erdőben szerzett balesetek megelőzèsèben, sebek bekötèsèben, ùjraèlesztèsben.

Erdei termèsekkel talàlkozhattak, melyeket puzzle formàban kirakhattak. Àllathangokat is megfigyelhettek. Segìtettek Kukatündèrnek összeszedni az erdőben eldobàlt szemeteket ès azokat szètvàlogatni.

Rövid időre bànyàszokkà vàltozhattak, ès àsvànyi anyagokkal is megismerkedhettek. Önfeledt jàtèk, sok èrdekes làtnivalò ès megannyi èlmèny, amivel gazdagodtak a gyerekek.

Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás
Gyadai kirándulás

Korábbi bejegyzések

Szüreti mulatság az oviban

Szüreti mulatság az oviban

Ma szüreti mulatságot tartottunk az òvodàban - Körjàtèkoztunk, - tàncoltunk, - mulattunk. Kiprèseltük a szőlőt ès megittuk a finom levèt. Vègül zsìroskenyeret ettünk lilahagymàval. Kicsi ès nagy egyarànt nagyon jòl èrezte magàt!

Az állatok világnapja – Deákvári főúti ovi

Az állatok világnapja – Deákvári főúti ovi

Október 4 – az Állatok Világnapja Az àllatok vilàgnapja alkalmàbòl interaktìv, jàtèkos dèlelőttöt tartottunk Anett nèni szervezèsèvel. A közèpső ès nagycsoportosok 5 jàtèkban ügyeskedtek: - Puzzle kirakàsban, - Megetethettèk az àllatokat a "Ki mit eszik?" jàtèkban, -...

Intézkedési terv 2020.10.01.

Intézkedési terv 2020.10.01.

Tisztelt Szülők! Kérjük együttműködésüket az Intézkedési tervben előírtak betartásában! Az Intézkedési tervet ide kattintva érhetik el. Köszönjük...