Határozat: 1 hétre bezár a Sirály utcai óvoda

2020.11.20.

Kedves Szülők!

Az Oktatási Hivatal határozata alapján a koronavírus megjelenésével kialakult veszélyhelyzet miatt 2020.11.19.- 2020.11.28. közötti időszakban a Sirály utcai óvodában 1 hétig rendkívüli szünetet rendel el.

Az erről szóló határozatot ide kattintva tudják elolvasni.

Korábbi bejegyzések

Beiratkozás

Beiratkozás

Tisztelt Szülők!   A beiratkozáshoz legyenek szívesek az alábbi dokumentumokat kitölteni, a gyermek személyes okmányait JPG vagy PDF formátumban másolni, és óvodánk email címére (deakvari.ovoda.vac@gmail.com) megküldeni.   SZÜKSÉGES: Személyes okmányok:...

Intézkedési terv 2020.10.01.

Intézkedési terv 2020.10.01.

Tisztelt Szülők! Kérjük együttműködésüket az Intézkedési tervben előírtak betartásában! Az Intézkedési tervet ide kattintva érhetik el. Köszönjük...

Intézkedési terv a járványügyi készenlét idején

Intézkedési terv a járványügyi készenlét idején

Kedves Szülők! Kérem figyelmesen olvassák el az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott intézkedési tervet, mely a járványügyi készletlét idején alkalmazandó eljárásokról szól. Intézkedési terv   Köszönjük!