Hírek - Diófa utca

Beiratkozás

Beiratkozás

Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy azon gyermekek számára, akik 2020. december-31-ig a 3. életévüket betöltik és online iratkoztak be,   Július 27. 13.00-18.00 Július 28. 8.00-18.00 Július 29. 7.00-13.00 biztosítunk lehetőséget a tényleges beiratkozásra....

Óvodai ügyelet

Óvodai ügyelet

Óvodai ügyelet   Kedves Szülők! A 152/2020. (IV.27.) Kormányrendelet alapján tájékoztatjuk Önöket az óvodai ügyeletet igénybevételi lehetőségéről. Vác Város Önkormányzata hivatalos honlapján elérhető az ügyelettel kapcsolatos részletes Tájékoztató és letölthető...

Beiratkozáshoz tájékoztató

Beiratkozáshoz tájékoztató

Általános információk az óvodáról Az óvoda feladatának tekinti, hogy derűs, nyugodt légkört biztosítson a gyermekeknek, sokoldalúan fejlessze személyiségüket és megőrizze testi épségüket. Ezek megvalósításához szükséges az óvoda és a család sokoldalú, bizalomra épülő...