Óvodai beiratkozáshoz információk

2020.04.01.

Tisztelt Szülők!

A vészhelyzetre való tekintettel a 2020/2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozás a következőképpen alakul.

A kötelező felvételt biztosító óvoda 2020. április 21-ig automatikusan felveszi a körzetébe tartozó gyermekeket.

  • Ezekben az esetekben a beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelésének napján kerül majd sor.
  • Kérjük, Vác Város Önkormányzata, vagy az óvodák honlapján lévő óvodai szándéknyilatkozat kitöltését, két választott tagóvoda megjelölésével! A tagóvodai csoportok kialakításánál ezeket a szándéknyilatkozatokat, a létszámkorlátok betartásával, figyelembe fogják venni.
  • Az óvoda a gyermek felvételét követően, a felvételről írásban értesíti az érintett szülőt.

 

A körzeten kívül jelentkező gyermekek esetében az óvodák 2020. április 17-ig fogadják a szülők beiratkozásra vonatkozó szándéknyilatkozataikat.

Ebben a szülőknek meg kell jelölniük a kötelező felvételt biztosító óvodájuk adatait is.

A körzeten kívüli jelentkezésekről az óvoda 2020. április 30-ig dönt, melyről írásban értesíti a szülőket.

A szándéknyilatkozat dokumentumait elektronikus úton küldhetik meg a szülők a kiválasztott óvoda felé.

Elérhetőségek:

Kisvác-Középvárosi Óvoda: kisvacovi@gmail.com;

Alsóvárosi Óvoda: ovoda.alsovarosi@gmail.com;

Deákvári Óvoda: deakvari.ovoda.vac@gmail.com

A szándéknyilatkozat ide kattintva érhető el.

 

Terék Ágnes

intézményvezető

Korábbi bejegyzések

Beiratkozás

Beiratkozás

Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy azon gyermekek számára, akik 2020. december-31-ig a 3. életévüket betöltik és online iratkoztak be,   Július 27. 13.00-18.00 Július 28. 8.00-18.00 Július 29. 7.00-13.00 biztosítunk lehetőséget a tényleges beiratkozásra....

Közlekedni tanultunk!

Közlekedni tanultunk!

A Rendőrség felajánlotta minden óvodának, hogy nagyon szívesen eljönnek, és egy játékos beszélgetés keretén belül felhívják a figyelmet a biztonságos közlekedés fontosságára. Egy rendőrbácsi jött hozzánk a Deákvári főúti székhelyóvodába. Egy rövid előadást tartott a...

Újra nyit az óvoda – Tájékoztató

Újra nyit az óvoda – Tájékoztató

TÁJÉKOZTATÓ Az óvodák igénybevételével kapcsolatos higiéniás szabályokról Az óvodák újranyitását követően, a gyermekek fogadása a járványhelyzetet megelőző módon történik. Magyarország Kormánya a veszélyhelyzet megszüntetését még nem rendelte el, erről...