Kezdődik a 2020/2021. nevelési év

2020.08.31.

Kedves Szülők!   Kedves Gyerekek!

A 2020/2021. nevelési év a megszokott menetrend szerint indul a holnapi napon (09.01.). Intézményünkben a járványügyi előírásoknak megfelelően szervezzük az évet, a helyi sajátosságokat is figyelembe véve, aminek megvalósításához szíves segítségüket kérjük!

Mi nagyon, de nagyon várjuk a közös munkát, hiszen végre újra élet, gyerekzsivaj tölti meg az óvodáink épületét.

Kiscsoportosainkat külön szeretettel várjuk!

Korábbi bejegyzések

Szüreti mulatság az oviban

Szüreti mulatság az oviban

Ma szüreti mulatságot tartottunk az òvodàban - Körjàtèkoztunk, - tàncoltunk, - mulattunk. Kiprèseltük a szőlőt ès megittuk a finom levèt. Vègül zsìroskenyeret ettünk lilahagymàval. Kicsi ès nagy egyarànt nagyon jòl èrezte magàt!

Az állatok világnapja – Deákvári főúti ovi

Az állatok világnapja – Deákvári főúti ovi

Október 4 – az Állatok Világnapja Az àllatok vilàgnapja alkalmàbòl interaktìv, jàtèkos dèlelőttöt tartottunk Anett nèni szervezèsèvel. A közèpső ès nagycsoportosok 5 jàtèkban ügyeskedtek: - Puzzle kirakàsban, - Megetethettèk az àllatokat a "Ki mit eszik?" jàtèkban, -...

Az állatok világnapja – Diófa utcai óvoda

Az állatok világnapja – Diófa utcai óvoda

Október 4 - az Állatok Világnapja Akinek van valamilyen állata, az tudja jól, hogy állatot tartani nagy felelősség, ezért törekednünk kell arra, hogy megismerjük állataink igényeit, életmódjukat, tulajdonságaikat. Gyermekeinket pedig mindezekkel nekünk kell...