Megújult az ovi az őszi szünetben

2020.10.30.

Meglepetés a gyerekeknek

Az őszi szünet alatt az òvònènik különfèle ugròiskolàkkal dìszìtettèk, szìnesìtettèk az òvoda teraszàt. A szünetről visszatèrő gyerekeket nagy meglepetès vàrja az udvaron!

Faültetés szűlői segítséggel

Az őszi szünetben 3 db fűzfàt ültettünk el az òvoda udvaràba.

Köszönjük szèpen az apukàk segìtsègèt:

– Koczka Zsolt,

– Kovàcs Attila,

– Pindes Ivàn.

Korábbi bejegyzések

Beiratkozás

Tisztelt Szülők!   A beiratkozáshoz legyenek szívesek az alábbi dokumentumokat kitölteni, a gyermek személyes okmányait JPG vagy PDF formátumban másolni, és óvodánk email címére (deakvari.ovoda.vac@gmail.com) megküldeni.   SZÜKSÉGES: Személyes okmányok:...

Márton nap az oviban

Màrton nap alkalmàbòl a nagycsoportosok libàs mondòkàkkal, dalokkal, körjàtèkokkal ès dalosjàtèkokkal kèszültek. A vègèn a közèpső csoport is csatlakozott ès együtt jàtszottunk, ènekeltünk.

Szüreti mulatság az oviban

Ma szüreti mulatságot tartottunk az òvodàban - Körjàtèkoztunk, - tàncoltunk, - mulattunk. Kiprèseltük a szőlőt ès megittuk a finom levèt. Vègül zsìroskenyeret ettünk lilahagymàval. Kicsi ès nagy egyarànt nagyon jòl èrezte magàt!