Újhegyi úti tagóvoda

Bemutatkozás

Az Újhegyi úti Tagóvodában 5 gyermekcsoport működik. Az óvodában 10 fő óvodapedagógus, 5 fő dajka, 1 fő pedagógiai asszisztens, 2 fő konyhai dolgozó, 1 fő gyógypedagógus, illetve 1 fő óvodai karbantartó dolgozik.

A gyermekközösség összetételét tekintve 3 tiszta életkorú, illetve 2 vegyes életkorú csoportra oszlik. Az óvodánk sajátos arculatát a tevékenységközpontú nevelés jellemzi, ahol a játék kerül előtérbe. Az intézmény pedagógiai programjában a mozgás tevékenységeknek tulajdonít nagy szerepet, így sokféle mozgásformával ismertetjük meg a gyerekeket az óvodai éveik során. A munkaközösség nagy hangsúlyt fektet a különböző külső programok szervezésére, lebonyolítására, mellyen a gyermekek sok élménnyel gazdagodhatnak.

Alapítványunk segítségével törekszünk minden évben az óvodás gyermekek életkorának megfelelő játékokat és eszközöket vásárolni.

Csoportjaink

Katica csoport

Katica csoport

Kiscsoport

Óvoda-pedagógusok
Vida Lászlóné
(Kati néni)
 Liebhardt Adrienn
(Adri néni)
Dajka
Vincze Klaudia
(Klaudia néni)
Pillangó csoport

Pillangó csoport

Középső csoport

Óvoda-pedagógusok
Müller Gabriella
(Gabi néni)
Homonnai Mihályné
(Andi néni)
Dajka
Ruzsikné Jelinek Gabriella (Gabi néni)
Ficánka csoport

Ficánka csoport

Nagy csoport I.

Óvoda-pedagógusok
Zimonyi Andrea
(Andi néni)
Farkasné Bihari Gabriella
(Gabi néni)
Dajka
 Bátyiné Arany Éva
(Éva néni)
Maci csoport

Maci csoport

Nagy csoport II.

Óvoda-pedagógusok
Szabóné Bán Edit
(Edit néni)
Sógorné Tóth Andrea
(Andi néni)
Dajka
Turán Katalin
(Kati néni)
Süni csoport

Süni csoport

Vegyes életkorú csoport

Óvoda-pedagógusok
Springárt Katalin
(Kati néni)
 Majkóné Tomor Andrea
(Andi néni)
Dajka
Kiss Katalin (Kati néni)

Pedagógiai asszisztens: Schütt Norbertné (Tündi néni)

Képek az óvodáról

 

 

VÁCI ÚJHEGYI ALAPÍTVÁNY-on keresztül támogatni tudod az óvodánk fejlesztését!

Alapítványunk számlaszáma: 11742094-20167165

Adószámunk az adó 1%-os felajánlásához: 18691391-1-13

 

Híreink

Beiratkozás

Beiratkozás

Tisztelt Szülők!   A beiratkozáshoz legyenek szívesek az alábbi dokumentumokat kitölteni, a gyermek személyes okmányait JPG vagy PDF formátumban másolni, és óvodánk email címére (deakvari.ovoda.vac@gmail.com) megküldeni.   SZÜKSÉGES: Személyes okmányok:...

Márton nap az Újhegyi úti oviban

Márton nap az Újhegyi úti oviban

Szent Márton nap(November 11.)   Megtartottuk óvodánkban hagyományainkhoz híven a Szent Márton napot. Az óvodánkban akoronavírus helyzetre való tekintettel mindenki a saját csoportjában tartotta meg amegemlékezést. Az óvodapedagógusok elmesélték Szent Márton...

Az állatok világnapja – Újhegyi ovi

Az állatok világnapja – Újhegyi ovi

Állatok világnapja(Október 4.) Hagyományainkhoz mérten megtartottuk óvodánkban október 5.-én az Állatok Világnapját. Csoportonként a kültéri foglalkoztatónál az óvodánk mind az 5 csoportja részt vett rajta. A foglalkozás keretében csoportosítani kellett az állatokat...

Fontos dátumok, események

Kapcsolat

Tagóvoda vezető: Springárt Katalin

Cím: 2600 Vác, Újhegyi út 46.

E-mail cím: deakvari.ovoda.vac@gmail.com

Tel.: 06-27/ 310-172

Mobil: 06-30/870-2856

Óvodai nyitvatartás: 6.30-17.00

Fogadó órák: (előzetes egyeztetés alapján)

Tagóvoda-vezető: kedd 15.00-16.00

Tagóvoda vezető:

Springárt Katalin

Cím:

2600 Vác, Újhegyi út 46.

E-mail cím: 

deakvari.ovoda.vac@gmail.com

Tel.: 06-27/ 310-172

Hívom most!

Mobil: 06-30/870-2856

Hívom most!

Óvodai nyitvatartás:

6.30-17.00

 

Fogadó órák: 

(előzetes egyeztetés alapján)

Tagóvoda-vezető:

kedd 15.00-16.00