Újra nyit az óvoda – Tájékoztató

2020.05.22.

TÁJÉKOZTATÓ

Az óvodák igénybevételével kapcsolatos higiéniás szabályokról

Az óvodák újranyitását követően, a gyermekek fogadása a járványhelyzetet megelőző módon történik. Magyarország Kormánya a veszélyhelyzet megszüntetését még nem rendelte el, erről kormányhatározat még nem jelent meg.

Mindannyiunk nagyon komoly felelőssége, a gyermekek és a felnőttek egészségének
megőrzése értelmében, hogy az alábbi szabályokat pontosan betartsuk:

– Csakis teljesen egészséges gyermek fogadható az intézménybe. Akinél bármilyen betegségre utaló tünet tapasztalható, mielőbb el kell vinni a közösségből.
– A szülők az épületben nem tartózkodhatnak, gyermeküket, a kijelölt bejáratnál az óvoda dolgozójának átadják. A felnőtteknek szájmaszk viselése kötelező!
– Bármilyen várakozást kérjük, mellőzzenek az óvoda területén!
– Váltóruhát a gyermekek polcán tároljuk, élelmiszer, játék, egyéb otthoni tárgy behozatala NEM lehetséges.
– Az óvoda ajtaját napközben zárva tartjuk. Kérjük az alábbi időpontok betartását:
 Reggeli érkezés 8:30 – ig.
 Ebéd után 13 óráig,
 Délután 15 órától lehet hazavinni a gyermekeket.
– Az étkezés hiánytalan biztosítása érdekében a gyermekek esetleges hiányzását előző nap 9 óráig az óvoda telefonszámán, vagy e-mail címén kérjük jelezni. Az ismételt óvodába érkezésnél hasonlóan járjanak el.

Mindannyiunk érdekében kérem, hogy alkalmazkodjanak az előírásokhoz!

A fentiek 2020.05.25-től lépnek érvénybe.

 

Váci Deákvári Óvoda

Korábbi bejegyzések

Beiratkozás

Beiratkozás

Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket, hogy azon gyermekek számára, akik 2020. december-31-ig a 3. életévüket betöltik és online iratkoztak be,   Július 27. 13.00-18.00 Július 28. 8.00-18.00 Július 29. 7.00-13.00 biztosítunk lehetőséget a tényleges beiratkozásra....

Közlekedni tanultunk!

Közlekedni tanultunk!

A Rendőrség felajánlotta minden óvodának, hogy nagyon szívesen eljönnek, és egy játékos beszélgetés keretén belül felhívják a figyelmet a biztonságos közlekedés fontosságára. Egy rendőrbácsi jött hozzánk a Deákvári főúti székhelyóvodába. Egy rövid előadást tartott a...

Óvodai ügyelet biztosítása

Óvodai ügyelet biztosítása

Tisztelt Szülők! 1. A Váci Deákvári Óvoda kijelölt intézményei, kiscsoportos ügyelet formájában,gyermekfelügyeletet biztosító feladat-ellátást végeznek, határozatlan ideig, ajárványveszély időszakában. 2. A szülők erre vonatkozó igényüket nyilatkozat formájában 2020....